پرتال تفریحی مشهود - پرستار ICU(پرستار ویژه) کیست؟

پرستار ICU(پرستار ویژه) کیست؟


پرستار ICU(پرستار ویژه) کیست؟

پرستار به فردی اطلاق می شود که دوره 4 ساله تحصیلات دانشگاهی را در زمینه پرستاری گذرانده و کلیه واحدهای تئوری و عملی را در محیط دانشگاه و بیمارستان با موفقیت طی کرده است و پس از تحصیل در بخش های ویژه بیمارستان مشغول بکار بوده و با توجه به تجاربی که در این بخش ها کسب نموده، قابلیت انجام بسیاری از اقدامات درمانی را در شرایط اورژانسی و خاص داشته و با بهره گیری از علم و تجربه خود و هم چنین مشورت با سوپروایزران مرکز و پزشکان مجموعه، توانایی مدیریت بیمار با شرایط ویژه و حاد را در کوتاه ترین زمان دارد .پرستار ICU دارای مدرک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد بوده و از ابتدایی ترین مراحل بیماری تا پیشرفته ترین مراحل آن با استفاده از علم و تجارب و با تعهد اخلاقی در کنار خانواده و بیمار در جهت بهبود سلامت همراه بوده و گام برمی دارد.


چرا باید از پرستار ICU  در منزل استفاده نماییم:

در کشورهای پیشرفته، مراقبت در منزل از سالیان دور مورد توجه قرار گرفته و سازمان های بهداشتی توجه ویژه ای براین موضوع داشته اند. از مزایای استفاده از پرستار ICU در منزل شامل:

1-کاهش ریسک عفونت بیمارستانی: عفونت های بیمارستانی خطرناک و مقاوم بردرمان بوده و در صورت ابتلا، درمان آن پر هزینه است علت این امر دریافت آنتی بیوتیک های وسیع الطیف در بیمارستان و مقاومت بیمار به درمان به آنتی بیوتیک می باشد

2- کاهش هزینه و بار مالی برای خانواده: هزینه مراقبت برای بیمار ICU  در منزل 1/3 تا 1/4 هزینه بستری همین بیمار در بیمارستان خصوصی می باشد.

3- بهره مندی بیمار و خانواده از حمایت های عاطفی و افزایش روحیه بیمار و داشتن محیطی شاد در منزل: با توجه به محدودیت های ملاقات بیماران ICU در بیمارستان ، این موارد در ICU درمنزل برطرف شده و مددجو با حمایت خانواده و دوری از محیط بیمارستان و تنش، شرایط روحی و جسمی بهتری را دارد.

4- باتوجه به این موضوع که در بیمارستان هر پرستار ICU وظیفه مراقبت از 2تا 4 بیمار را دارد، مراقبت از یک بیمار در منزل، تمرکز پرستار را بر مراقبت بالا برده و مدت زمان بیشتری صرف انجام برنامه درمانی می گردد که این مهم روند بهبود را تسریع  می بخشد.

همیار سلامت مرکز پرستاری در منزل، با استفاده از کادری مجرب و تجهیزات پزشکی مدرن و پشتیبانی 24 ساعته ،در تلاش جهت کمک به بهبود بیماران است. با تماس با کارشناس آن مرکز، یکی از کارشناسان جهت ارزیابی اولیه  وضعیت مددجو اعزام و در صورت نیاز کلیه تجهیزات پزشکی پیشرفته درکوتاه ترین زمان بر بالین بیمار ارسال می گردد. از نقاط قوت این موسسه ارتباط مداوم کادر مراقبت و درمان با پزشکان متخصص مجموعه و دریافت دستورات تلفتی در کوتاه ترین زمان و یا حضور پزشک در صورت نیاز بر بالین بیمار می باشد.

 

استخدام پرستار تمام وقت در منزل

شما می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید تا در اولین فرصت برای شما خدمات مورد نیاز در نظر گرفته شود.

شماره تماس دفتر تهران :

02126324158

شماره های تماس کرج :

02632534658 – 02632402801

شماره تلفن همراه تهران و کرج :

09195113570 – 09224755421

 تاریخ : سه شنبه 13 اسفند 1398 | 09:06 ق.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات


  • paper | خرید رپورتاژ خبری | buy رپورتاژ آگهی
  • بک لینک قوی | مقالات لیو چت
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic